Osnovna škola Kula Norinska

> O školi

Matična škola Kula Norinska

Osnovna škola Kula Norinska djeluje na  području Općine Kula Norinska u čijem sastavu se nalaze dvije područne škole, Područna škola  Krvavac  i Područna škola Momići.

Područna škola Krvavac

Naselja koja gravitiraju Školi su: Kula Norinska, Krvavac, Nova Sela, Podrujnica, Momići, Matijevići, Desne, Borovci, Pozla Gora i Opuzen – željeznička stanica. Kod izrade mreže osnovnih škola za  Dubrovačko-neretvanski županiju  u svezi  fizički najbližeg sjedišta osnovne  i područne škole ( gravitacijsko područje), odnosno prometno povezanog mjesta  donesena je Odluka o upisnom području iz kojega su učenici dužni pohađati najbližu Školu.

Područna škola Momići

Zbog udaljenosti  mjesta koja gravitiraju našoj Školi, a i zbog velikih materijalnih troškova prijevoza učenika  napravljen je plan upisnih područja po kojemu učenici trebaju pohađati  Matičnu ipodručne škole, kojeg se roditelji trebaju pridržavati.

Upisna područja:

OŠ Kula Norinska  od V. – VIII. razreda:

Pozla Gora, Nova Sela, Podrujnica, Momići, Matijevići, Borovci, Kula Norinska, Krvavac, Desne  i Opuzen – željeznička stanica.

Za učenike I.-IV. razreda u Matičnoj školi:

Kula Norinska, Matijevići i Desne.

PŠ Krvavac za učenike od I. - IV.:

Krvavac  i Opuzen – željeznička stanica.

PŠ Momići  za učenike od I.- IV.razreda:

Pozla Gora, Nova Sela, Borovci, Podrujnica i Momići.

« Prosinac 2018 »

Dokumenti škole

Koliko surfate internetom preko mobitela?

CMS za škole logo
Osnovna škola Kula Norinska / Trg hrvatskih žrtava 17, HR-20341 Kula Norinska / os-kula-norinska.skole.hr / ured@os-kula-norinska.skole.hr