Mudre misli

Karakter se ne može razviti u miru i tišini. Samo kroz iskustvo pokušaja i pogrešaka može se ojačati duša, nadahnuti ambicija, i doseći uspjeh.
Keller

"Krivi smo za mnoge propuste i pogreške, ali naš je najveći zločin zlostavljanje djece, negiranje temelja života. Mnoge stvari mogu čekati, ali djeca ne mogu. Njima ne možemo odgovoriti „sutra”, oni traže „danas“.“ Gabriela Mistral

"Podnosimo pogreške svojih prijatelja, pa zašto onda ne bismo podnosili i pogreške vlastite djece."

Plutarh

„Odgoj je posao za desetoro ljudi koje obavljaju jedna ili dvije osobe, bez upute kako se to radi, pod neprekidnim pritiskom, 24 sata dnevno, bez povratne informacije rade li to kako treba.“

Jon Kabat – Zinn

Dijete je najbolji kalendar . Kad pođe u školu, za sedam godina si stariji, kad ono postane čovjek,mlad čovjek, ti to više nisi; kad stvori nov život, tvoj je gotovo na izmaku.
                                                                                                            Tadijanović

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi.
 Coelho

Ponuda za osiguranje od nezgode 2022 2023 SKOLE original.pdf