OBAVIJEST ZA RODITELJE

OŠ KULA NORINSKA

Trg Hrvatskih žrtava 17

20341 Kula Norinska

OBAVIJEST ZA RODITELJE DJECE U RAZREDNOJ NASTAVI (1.-4. RAZRED)

Poštovani,

Kao što ste već upoznati MZO je omogućilo da djeca od 1. do 4. razreda pohađaju nastavu u školi uz IZJAVU i odgovornost roditelja. Vaši razrednici će Vam se javiti i anketirati o istome.

Ovdje moram istaknuti da Stožer odnosno HZJZ preporučuje ostanak kod kuće i praćenje nastave kao i do sada, ako se to može osigurati ( 2. točka temeljnih odrednica), a to znači da ih šaljete u Školu jedino ako oba roditelja rade i ne možete osigurati čuvanje djece!

Ako šaljete djecu u školu, istaknut ću par točaka:

• djeci i svima u kontaktu treba mjeriti temperaturu svako jutro kod kuće, u slučaju pohađanja nastave u Školi (mjeriti će se i učiteljima)!
  • Izjavu, potpisuju oba roditelja koja će im biti dostavljena ili će je ispuniti 11.04. u prostorima Škole ( Izjavu ne potpisujete ako ne šaljete dijete u Školu)
  • Škola će ispuniti sve uvjete iz Uputa i većinu preporuka (neke se ne mogu ispuniti zbog arhitektonskih razloga) ali upravo zbog toga nam je važno da već u utorak znamo Vaše odgovore.

Za sva pitanja se obratite razrednicima, a ako ih oni ne znaju ja ću odgovoriti bilo pisano ili usmeno preko bilo koje platforme (08-18h).

Unaprijed Hvala na suradnji i razumijevanju!

Ravnatelj,

Josip Šprlje

Na poveznicama se nalaze Izjava za povratak u Školu i Upute HZJZ.

objavio: Administrator   datum: 4. 5. 2020.

« Studeni 2020 »

Dokumenti škole

• CARNET
 • HDPIO
 • UNICEF
 • ZBORNICA
 • Webmail
 • E-lektire
 • Portal za skole
 • Prirucnik za ucenje
 • Kula Norinska
 • Krvavac
 • Matijevici

Tisak
 • BUG
 • Smib i Modra Lasta
 • Drvo znanja
 • MATKA
 • Meridijani

Koliko surfate internetom preko mobitela?